Херсон °CВ середу обласна рада збереться для забезпечення засобами боротьби з коронавірусом

16.03.2020 Пн 18:45  


В середу, 18 березня, Херсонська обласна рада збереться на позачергове засідання для виділення коштів на обладнання та засоби для боротьби з розповсюдженням коронавірусу в області.

 
Про це повідомив голова обласної ради Владислав Мангер.
 
Він зазначив, що засідання сесії обласної ради вперше за поточну каденцію відбуватиметься у закритому режимі через епідеміологічну загрозу. Журналістам та всім бажаючим він порадив дивитися онлайн-трансляцію.
 
"На середу, 18 березня, планується позачергова сесія Херсонської обласної ради. Питання найголовніше — виділення коштів на обладнання та засоби для боротьби з коронавірусом. Прошу депутатів облради виконати свій обов'язок і ОБОВ'ЯЗКОВО прибути на позачергову сесію 18 березня. Колеги, це той випадок, коли ми саме зобов'язані. Дотримайтеся всіх (будь-яких) запобіжних заходів, але прибудьте вчасно і проголосуйте за важливе" — написав голова облради.
 
Посадовець додав, що розпорядився після засідання перевести апарат обласної ради на віддалений режим роботи, наскільки це можливо, та порадив співробітникам максимально скоротити спілкування. 
 
Крім того, Владислав Мангер наголосив на тому, що знімати з себе відповідальність не мають і представники міської ради, тому мають приєднатися до протиепідеміологічних заходів та профінансувати відповідні витрати медичних закладів для забезпечення комфортного та безпечного карантинного періоду для мешканців міста.
 
"Не знаю вже якими словами просити міську владу Херсона відповісти на наші спроби налагодити зв'язок. Ми махнули рукою, що міськрада не фінансує швидкі допомоги, якими користуються переважно городяни, заплатили самі. Але зараз нам, херсонцям і жителям області, потрібно, щоб ви теж включилися в роботу. Прошу проявити відповідальність і розсудливість" — закликав він.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.