Херсон °CНа сесії обласної ради розглянуть перерозподіл коштів на медичні заклади області

08.04.2020 Ср 12:00  


Комісія обласної ради з питань бюджету і фінансів вирішила включити субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я.

Також депутати дійшли згоди збільшити видатки Департаменту здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації на реалізацію заходів програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Херсонської обласної ради на 2020-2021 роки на суму 1,5 млн гривень за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що склався станом на 1 квітня 2020 року, за рахунок зменшення на відповідну суму власного фінансового ресурсу.

650 тис. гривень, які передбачені Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА для забезпечення засобами індивідуального захисту, будуть направлені Департаменту здоров'я ОДА на видатки проживання медичних працівників та інших категорій, які будуть долучені до боротьби з коронавірусом.

Крім того, 150 тис. гривень з резервного фонду передбачили Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА для забезпечення засобами індивідуального захисту.

Зазначається, що з 850 тис. гривень, передбачених Департаменту будівництва ОДА на транспортне забезпечення, 600 тис. гривень направлять Департаменту здоров'я Херсонської ОДА на забезпечення паливно-мастильними матеріалами комунальних медичних закладів області.

Загалом депутати направили додатково 20 млн гривень на фінансування заходів щодо протидії поширення в Херсонській області гострої респіраторної хвороби, спричиненої COVID-19. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.