Херсон °CСправи проти депутатів-сепаратистів Севастопольскої міськради скеровано до суду

27.04.2020 Пн 20:33  


Прокуратурою автономії спільно з Головним управлінням СБУ в АР Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох депутатів Севастопольської міської ради VI скликання за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).


За даними слідства, у 2014 році депутати Севастопольської міської ради VI скликання прийняли ряд незаконних постанов, підтримавши протиправні рішення Верховної Ради АР Крим про проведення загальнокримського референдуму, яким Російська Федерація намагалась легітимізувати окупацію території АР Крим і міста Севастополя, а також їхнє незаконне входження до складу РФ на правах суб’єкта федерації. Своїми діями депутати завдали шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості України, допомагаючи Російській Федерації окупувати півострів.

Оскільки вони переховуються від органів досудового розслідування та суду на тимчасово окупованій території АР Крим, обвинувальні акти направлені до суду в порядку спеціального досудового розслідування (in absentia).

Загалом прокуратура автономії скерувала до суду 68 обвинувальних актів стосовно депутатів Верховної Ради АР Крим та 27 - стосовно депутатів Севастопольської міської ради. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.