Херсон °CНову громадську раду при ОДА відтепер обиратимуть мешканці Херсонщини

23.06.2020 Вт 18:52  


Якщо раніше голосування за кандидатів до складу громадської ради відбувалося на установчих зборах, то відтепер воно проходитиме в онлайн-форматі на платформі електронної демократії "DEM консультації з громадськістю". Тобто кожен мешканець області зможе віддати свій голос за кандидата, який йому найбільше імпонує.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні ініціативної групи з підготовки рейтингового електронного голосування з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації. 

Етап прийому заявок на участь у рейтинговому електронному голосуванні проходитиме з 24 червня по 15 липня (Документи приймаються ініціативною групою на електронну адресу ingrouphoda@gmail.com). 

"Ми створили окрему електронну адресу,  на яку будуть надходити заяви від представників громадськості. Всім членам ініціативної групи буде надано доступ до гугл-диску, де будуть зберігатися ці заяви", — зазначила начальниця управління суспільних комунікацій ОДА Наталія Дзюба. 

Вже 17-20 серпня відбудеться рейтингове електронне голосування. Детальніше про те, як можна зареєструватися на платформі електронної демократії "DEM консультації з громадськістю", можна подитивитися у відеоролику:


Крім цього, на засіданні ініціативної групи було затверджено кількісний склад членів громадської ради при ОДА — 25 осіб. Головою ініціативної групи обрано члена ГО «Імпульс Херсонщини» Павла Шелухіна. 

Довідково: до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.