Херсон °CВ ХОДА презентували створений мобільний додаток лише для користувачів Android

15.07.2020 Ср 09:59  


Застосунок Smart Kherson Region — мобільна платформа екстреного та інформаційного оповіщення населення Херсонщини, створений Херсонською облдержадміністрацією спільно з компанією iDev — Innovation Development.
 
В період карантинних заходів люди, знаходячись вдома, можуть не почути сповіщення територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення, а push-повідомлення надсилаються миттєво та можуть містити більше інформації.
 
Функціонал мобільного додатку дозволяє налаштувати новини та оповіщення під інтереси конкретного користувача. Тобто, кожен може підписатися на тематичні блоки й читати повідомлення, які будуть цікавими для нього: новини зі сфери туризму, освіти, охорони здоров'я або повідомлення від правоохоронних органів тощо.
 
Додаток постійно оновлюється. Планується додавати нові сервіси. Які саме? Це вирішують тільки користувачі Smart Kherson Region методом голосування. Наразі можна обрати з таких розділів:

— проблема в місті;
— оцінка взаємодії;
— ЖКГ інформування;
— опитування;
— запис на прийом;
— організації та сервіси;
— благодійність.
 
На сайті Херсонської ОДА пропонується завантажувати додаток Smart Kherson Region на платформі з Play Market. Це означає, що наразі додаток доступний лише для користувачів Android. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.