Херсон °CВиборці Скадовська обирають ОПЗЖ та «Самопоміч» — соціологічне дослідження

21.10.2020 Ср 15:19  


На Херсонщині Соціологічний центр «Центр соціальних та економічних досліджень «Південь» оприлюднив результати дослідження електоральних настроїв у прибережному Скадовську. Напередодні виборів до Скадовської міської ради було проведено опитування серед виборців районного центру. 

Згідно результатів опитування, мешканці м. Скадовськ найголовнішою проблемою міста вважають поганий стан доріг (47,4%). До п'ятірки найбільш болючих питань вони також відносять вартість комунальних послуг (35,5%), відсутність робочих місць (35,2%) та низький рівень медичних послуг (24,9%).


Стосовно голосування на найближчих виборах до міської ради, то 5%-й бар'єр, за даними дослідження, можуть подолати всього 5 партій:

«Опозиційна платформа «За життя» — 25,1%

«Слуга Народу» — 18,3%

«Самопоміч» — 7,2%

«Європейська солідарність» — 6,7%

Партія місцевого самоврядування — 5,9%

Інші уподобання виборців Скадовська розподілилися між наступними партіями:


Партія Ігоря Колихаєва «Нам Тут Жити» — 4,9%

«Батьківщина» — 4,6%

Партія Зелених України — 4%

«Голос» — 3,8%

«Наш Край» — 3,4%

Інша партія — 3,1%

Не визначились — 13%


Що стосується кандидатів на посаду міського голови Скадовська, то лідером з підтримки мешканців міста став кандидат від «Опозиційної платформи «За життя» Сокольчук Олег, на користь якого висловилось 26,8% опитаних скадовчан. З невеликим відривом друге місце із 23,1% електоральної підтримки мешканців посів колишній міський голова Скадовська від «Самопомочі» Олександр Яковлєв. Замикає трійку лідерів за даними опитування висуванець від «Слуги Народу» Олександр Касьяненко, якого підтримали 16,3% опитаних виборців.


Іншим зареєстрованим кандидатам виборці районного центру віддали значно менше підтримки:

Старенький Олег — 10,7%

Козак Василь — 4,6%

Покутня Світлана — 4,2%

Інший кандидат — 3,1%

Не визначились — 11,2%

Опитування відбувалось з 10 по 14 жовтня. Було опитано 630 респондентів методом інтерв'ю «віч-на-віч» у населених пунктах, що увійдуть до складу Скадовської міської громади. Теоретична статистична похибка не перевищує 3%.

скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.