Херсон °CХерсонська обласна дитяча лікарня отримала сучасну техніку для зберігання і транспортування вакцин

07.12.2020 Пн 11:43  


 

 Два холодильника на 360 л., чотири холодильника на 70 л., три сумки-холодильника і п'ятнадцять логерів (прилад для реєстрації даних) отримала Херсонська обласна дитяча лікарня.


Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на допис у Facebook директора Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ України Юрія Ромаскевича.  

 За словами директора комунального некомерційного підприємства "Херсонська обласна дитяча лікарня" Інни Холодняк, обладнання для зберігання і транспортування вакцин у закладі не обновлювалося майже півстоліття.

 

"Досі у нас було лише застаріле холодильне обладнання 1974 року випуску та побутові холодильники, що не могли повністю забезпечити дотримання "холодового ланцюгу", не контролювали перепади електроживлення, мали різну температуру на стінках, не підсвічувалися", - розповіла Інна Холодняк.

 

Нове обладнання отримане завдяки підтримці USAID. Щоб оглянути нове сучасне обладнання, що вже встановлене у різних відділеннях лікарні, до закладу завітала делегація у складі т. в. о. голови НСЗУ Андрія Віленського, заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Олександра Самойленка, директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитра Самофалова, директора Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктора Короленка, голови Офісу Реформ Херсонської області Максима Савченка, менеджера Офісу Реформ з напрямку "Медицина" Ірини Волошиної, голови Національної технічної групи експертів з питань імунізації Федора Лапія та в.о. директора обласного центру громадського здоров’я Дарини Сєдлєр.


скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.