Херсон °CДо Дня Гідності та Свободи в Херсоні провели патріотичний автопробіг

21.11.2021 Вс 17:14  


21 листопада на площі Свободи у Херсоні вишикувалися 23 машини з українськими прапорами. Автопробіг до Дня Гідності та Свободи організували для підняття патріотичного духу.

Співорганізаторка автопробігу Оксана Погомій говорить, що мета заходу — згадати самим і нагадати іншим, що Україна гідна того, щоб бути вільною, і люди мають жити гідно, — повыдомляє Суспільне.

Серед учасників автопробігу семидясятидвохрічний Григорій Побіла. Розказує, що не пропустив жодної акції і автопробігу, які організовують до державних свят. Каже, усе кинув, виділив із мізерної пенсії гроші на паливо і приїхав сюди, щоб бути з патріотами.

Стартували учасники з площі Свободи. Проїхалися вулицями міста. Першу зупинку зробили в Таврійському мікрорайоні біля скверу Руслана Сторчеуса - командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Херсон", який загинув у серпня 2014 року.
"Сьогодні ми підтримуємо тих, хто захищав нашу Україну у 2014 році, хто захищає зараз. Тому я зараз тут. Я вільна, незалежна і такою хочу, щоб була моя країна", — каже учасниця автопробігу Ірина Альонова.

Далі учасники поїхали до Шуменського мікрорайону. Другу зупинку зробили біля скверу Дениса Лошкарьова, організатора і керівника місцевої самооборони, бійця батальйону Донбас, який загинув 15 грудня 2018 року.
 
Фінішували учасники автопробігу, там де і стартували — на площі Свободи.
скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.