DataLife Engine > Новости Херсона > Звільнили керівника Держпродспоживслужби у Херсонській області

Звільнили керівника Держпродспоживслужби у Херсонській області

 Скандально відомого керівника обласної Держпродспоживслужби Сергія Шевченко було звільнено з посади.

 
Про це повідомляє "Херсонщина за день”. Чиновник не пройшов перевірку, яку було призначено з Києва після чисельних звернень підлеглих, щодо корупційних схем Шевченко та порушень законодавства.
 
Про схеми в херсонській Держпродспоживслужбі, які очолює Сергій Шевченко ми писали раніше. Це й організації торгівлі м’ясом в торгових точках чиновника, яке незаконно забирається у фермерів після проходження дослідження в лабораторіях, махінації з придбанням спеціальних автомобілей, тиск на підлеглих та підприємців для отримання хабарів тощо.
 
Варто додати, що, за нашою інформацією, правоохоронці готують повідомлення про підозру очільнику Держпродспоживслужби Херсонської області Сергію Шевченко.
 
Як повідомили джерела, підозра повʼязана з екс-заступником голови Херсонської ОДА Андрієм Балонем, якого нещодавно затримали правоохоронці у Кропивницькому.
 
Зокрема, Балонь отримував від Сергія Шевченко кошти від незаконної діяльності відомства, яке очолює останній, та тиску на місцевих підприємців від Держпродспоживслужби.
скачать dle 10.5 отдых на озере ЯровоеВернуться назад