Херсон °CВасилий Поддубняк: на стадион «Кристалл» больше не пойду

23.04.2013 Вт 12:37  


Василий Поддубняк: на стадион «Кристалл» больше не пойдуСергій Шевцов у якості нового головного тренера херсонського «Кристалу» не зміг переграти свій колишній клуб - новокаховську «Енергію» - у рамках чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Уже в дебюті першого тайму херсонці «горіли» - 0:2.

На все, що спромоглися господарі, так це відіграти лише один м`яч. У другому таймі після подачі з кутового форвард «Кристала» Кривий забив головою – 1:2. Переглянути дербі Херсонщини, до речі, прийшло чимало глядачів.

Серед них був і наш колега – журналіст Василь Піддубняк, який привів на футбол свою онуку. Він був дуже невдоволений засобами безпеки на стадіоні. За його словами, вони носять дуже неоднозначний характер, непослідовний, у зв’язку з чим нормально провести час на футболі з дитиною було неможливо.

«Ви знаєте, ось ті сидіння, які встановили на стадіоні, не внесли ніякого затишку, тому що за порядком ніхто не стежить, - сказав він. – Я прийшов з онучкою (їй 10 років), і мені було соромно, бо при вході змусили її відкрутити кришку з-під мінеральної води. Для дитини це було неприємно.

За те поруч сиділи мужики - понабирали горілки, пива, закуски в мисках. І ніхто чомусь не поцікавився при вході, а що у них там у торбі. Я вже не кажу, що фанати вели себе вкрай ганебно.

Викрикувати всякі непристойності, мабуть, не дозволяють собі і в африканських чемпіонатах. Інформації по стадіону ніякої: не оголосили скільки людей прийшло на футбол, скільки міліціонерів охороняють порядок і т.д., за те кілька разів сказали, що на стадіоні сидять «тузи» з міської ради. Це все не на користь херсонському футболу. Поки буде продовжуватися така практика проведення матчів - на стадіон «Кристал» я більше не прийду». скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое

0 комментариев

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.