Загарбники з вечора майже 10 разів обстріляли Дніпропетровщину, є постраждалий

Російські загарбники майже десять разів атакували безпілотниками Нікопольський та Синельниківський райони Дніпропетровської області. Одна людина дістала поранення.

Про це голова обласної військової адміністрації Олександр Ганжа повідомив у Телеграмі станом на ранок 26 червня, передає Укрінформ.

У Нікопольському районі під ворожим ударом опинилися місто Нікополь, Червоногригорівська, Покровська й Марганецька громади. Унаслідок атаки пошкоджень зазнали автозаправні станції, багатоповерхівка і приватні будинки, мікроавтобус.

«Постраждав 61-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно», – поінформував очільник ОВА.

У Синельниківському районі під ворожим ударом перебували Дубовиківська й Миколаївська громади. Унаслідок атаки там понівечена інфраструктура. Горіла також будівля, яку не експлуатують.

Як повідомляв Укрінформ, протягом дня 25 червня російські військові понад 40 разів атакували безпілотниками й обстрілювали з артилерії три райони Дніпропетровської області, унаслідок чого двоє людей дістали поранення.

Джерело

Новости Херсона